niedziela, 14 kwietnia 2013

Zakupy w Biedronce.

Ostatnio będąc w Biedronce skusiłam się na zakup pudru do kąpieli. Przypomniał mi proszek, który kiedyś moja Mama wsypywała mi do kąpieli. Nie było to częste dlatego takie chwile były dla mnie bardzo wyjątkowe. Chyba z tego powodu się na niego skusiłam.

Kosztował koło 1,70 zł.
Chwilę po wsypaniu woda pięknie pachniała i zabrawiła się na lekko fioletowy kolor. Jednak już po 3 minutach nie było po pudrze śladu.
Nie było to to samo, co proszek wsypywany do wanny w dzieciństwie przez Mamę...czegonie oczekiwałam.

Dla mnie produkt, który nie ma żadnych właściwości oprócz zapachpowych, a i te posiada na krótki moment nie jest wart zainteresowania.

Nie polecam go, chyba, że 3 minuty zapachu to dla Was wystarczające.

A Wy? Macie jakieś dobre specyfiki do kąpieli, które pomagają się zrelaksować?

3 komentarze:

 1. odkąd mam prysznic nie używam dodatków do kąpieli

  OdpowiedzUsuń
 2. Pudrów do kąpieli nie używam, raz się skusilam i miałam problem z doprowadzeniem wanny (akrylowej) do porządku - po specyfiku został kolorowy osad. Fe! Tak, że ten akurat skoro taki "błyskawiczny" mógłby być ;-)
  W Biedronce są fajne sole do kąpieli - ładnie pachną, i wg mnie zapach jest dość trwały. Poza tym żele do mycia, szczególnie te z peelingiem - mam swoje ulubione zapachy.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja korzystam z prysznica. Odkąd go mam odzwyczaiłam się od długich pachnących kąpieli. Więc nie wiem co mogłabym polecić.

  OdpowiedzUsuń