piątek, 5 kwietnia 2013

Polowanie na klasyczne oficerki rozpoczęte!

W tym roku nie udało mi sie skorzystać z promocji. Moje przedostatnie zakupy uskuteczniałam w celu znalezienia super okazji jeśli chodzi o skórzane kozaki.
Jak skończyły sie te poszukiwania zobacznie sami :)Żeby była jasność-najbardziej zadowoliłyby mnie klasyczne oficerki, jakich jest co roku niby mnóstwo ale jakoś jak już coś dla siebie znajdę to cena oscyluje koło 800zł więc pokornie odkładam buty, z nadzieją, że w czasie promocji (może za rok) znajdę coś właściwego.
I zabijcie mnie, nie wiem dlaczego zawsze kiedy idę kupić płaskie buty, wracam do domu ze szpilkami! Nawet wtedy, kiedy nie są zbyt odpowiednie na panującą porę roku!

Jednak z racji ich wyglądu, wygody, ceny i zachęty ze strony Tajemniczego absolutnie nie mam wyrzutów sumienia :P  Nie będzie to chyba niespodzianką jesli powiem, że to właśnie Tajemniczy znalazł je dla mnie :)

Zresztą wszystkie zakupione przeze mnie rzeczy kwalifikuję jako "super okazje" bo zarówno cena jest zadowalająca jak i jakość na którą stawiam-bo czy 129 zł za skórzane botki to nie jest okazja??

Uwielbiam zakupy, które mnie satysfaklcjonują.

A Wy? Upolowałyście coś na końcówce wyprzedaży?

2 komentarze:

  1. zero zakupów ciuchowych w tym sezonie, no prawie zero ;-)

    OdpowiedzUsuń
  2. nie kupuję ciuchów dopóki nie schudnę :( czerwone buty fajowe

    OdpowiedzUsuń