poniedziałek, 20 maja 2013

Czego pragnie kobieta?

Całkiem niedawno obchodziłam swoje imieniny. A stało to się tylko dlatego, że Tajemniczy o nich pamiętał. Ja przypomniałam sobie o tym na chwilę w pracy ale rzeczy do zrobienia było tyle, że zanim wróciłam do domu, zdążyłam o nich ponownie zapomnieć.

Wieczór poświęciłam na robienie paznokci. Tajemniczy wrócił z pracy później niż zwykle...jak wielkie było moje zdziwienie, kiedy wszedł do domu z tortem, bukietem róż (wcale nie małym) i przepięknym małym pakunkiem, okraszonym napisem PANDORA. 
Było to dla mnie szalenie zaskakujące głównie dlatego, że zpaomniałam o swoim święcie...jednak zaskoczyła mnie także ilość tych dobroci! Kocham kwiaty, uwielbiam jeść słodycze, a Pandorze przyglądałam się nieśmiało od jakiegoś już czasu :)
Na drugi dzień przeglądałam katalog PANDORY i niestety dodatki które podobają mi się najbardziej (z oryginalnym szkłem Murano) kosztują bagatela 699zł :| 


W każdym razie widok Ukochanego Mężczyzny z tyloma podarkami, uśmiechem na twarzy, życzeniami na ustach...bezcenne!
A do tego-piękne kwiaty, które uwielbiam, prezent ślicznie zapakowany, co sobie bardzo cenię (bardzo zwracam uwage na opakowanie prezentów), tort tak pyszny, że nawet jakby był dwa razy większy to i tak nie pozostałby na stole dłużej...i prezent, który idealnie pasuje :)
A na dodatek, wieczorem, z tym pysznym tortem poszliśmy do Babci Tajemniczego...nie widzę lepszego scenariusza na imieniny w pracujący dzień :)

Dziękuje Kochanie, dzięki TObie ten dzień był wyjątkowy :)

2 komentarze:

  1. WSpaniały gest, niesamowita niespodzianka:) Wszystkiegho najlepszego z okazji minionych imieniN!:)))

    OdpowiedzUsuń
  2. Wszystkiego najlepszego z okazji imienin :) Cudowna niespodzianka - fajny ten Twój tajemniczy :)

    OdpowiedzUsuń