poniedziałek, 24 marca 2014

Śniadanie z prasówka w tle.

Nadrobiłam mniej ambitne czytelnicze pozycje :)

Bardzo polecam w gazecie VIVA styczeń wywiad z Maciejem Zieniem, który zrobił na mnie ogromne wrażenie, ciekawy wywiad z Weroniką Rosati czy Izabelą Olchowicz-Marcinkiewicz. Nie jest to gazeta, za którą ja przepadam i którą kupuję, ale jak już dostanę to poczytam. Ten numer bardzo pozytywnie mnie zaskoczył.

Do przeglądnięcia miałam jeszcze dwa numery AVANTI oraz jeden HOT.
Oczywiście po raz kolejny na śniadanie owsianka ze znanymi Wam już dodatkami i herbata Roiboos :) Uwielbiam poranki, kiedy mam czas spokojnie zjeść, zrobić prasówkę czy poczytać książkę. Nie ukrywam, czuję się dobrze z faktem, że doświadczam takiego luksusu, jakiego nie doznawałam wcześniej. 

6 komentarzy:

 1. owsianka mniam! ja kupuję tylko gazety typy m jak mieszkanie lub moje mieszkanie ale takie też zawsze przeglądam np. w poczekalni u lekarze

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja nie kupuję żadnych gazet-dostaję je :) Szczerze mówiąc byłoby mi szkoda na nie pieniędzy...

   Usuń
 2. miluchno ;-)
  czyli co na SWOJE poszłaś ???

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. bardzo, bardzo miluchno. Robię to co lubię, nie muszę robić rzeczy, które uważam za bezsensowne...mam bezpośredni kontakt z klientem, a do tego satysfakcje z wykonywanej pracy, bo wszystkie pochwały i słowa zadowolenia są kierowane bezpośrednio do mnie więc o nich wiem...i co ważne, jestem zupełnie inaczej wynagradzana :)

   Usuń
 3. strasznie miło czytać, że tak się u Ciebie podziało, że mogłaś pójść na swoje i się realizować i czerpać z tego przyjemność

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo Ci dziękuje za te miłe słowa :)

   Usuń