środa, 26 marca 2014

Andrzej Burzyński, Instytut Rozwoju Osobistego KOAH

Pisałam Wam o moich wrażeniach z pierwszego wykładu otwartego na Uniwersytecie Ekonomicznym. Zniechęcił mnie on bardzo ale nie na tyle, by nie dać szansy innym. Z wielką nadzieją, prawie się modląc szłam na kolejny wykład. Bardzo wierzyłam, że jego jakość będzie znacząco inna. Nie pomyliłam się.

Źródło: http://www.zo.ue.poznan.pl/

Jak widzicie wyżej, wykład był o tym, że warto zacząć budowanie biznesu od pasji. Początkowo Pan Andrzej sprawiał wrażenie takiego zawstydzonego podtatusiałego mówcy (pierwsze wrażenie). Muszę jednak powiedzieć, że był ubrany bardzo odpowiednio do okazji (w przeciwieństwie do poprzednika). Kiedy się odezwał to miałam spójność wizerunku (niestety). Jednak już po 3 minutach mówienia wiedziałam, że to będzie zupełnie inaczej spędzone 1,5h.
Na początku Pan Andrzej podziękował wszystkim za poświęcony mu czas (pamiętacie kto ostatnio zrobił coś takiego w gronie studentów na wykładzie otwartym?? Ja nie). Wspaniały mówca, dowcipny, ze wspaniałym poczuciem humoru (sala śmiała się w głos, a niektórzy nawet płakali ze śmiechu!!). Rewelacyjnie przygotowany pod każdym względem: odpowiednio ubrany, odpowiednio mówił do grona przed jakim stał, ogromna wiedza merytoryczna i znajomość tematu jakim się zajmuje, pewność siebie (ale nie nadmierna), a do tego ogromna otwartość na dialog. Myślę, że znaczna większość sali o ile nie wszyscy mieli poczucie, że ten człowiek, przyszedł dla nas, a nie odwrotnie. 

Jestem zachwycona tym wykładem. Bardzo się cieszę, że nie dałam się zniechęcić :)

Pan Andrzej prowadzi swoją stronę: http://www.koah.pl/
Prowadzi także swojego bloga: http://www.andrzejburzynski.pl/
Możecie go także zobaczyć na YT w akcji: https://www.youtube.com/watch?v=fZMi0s8lECY
Możecie także posłuchać audycji z jego udziałem: http://www.kontestacja.com/?p=episode&program=36

Gorąco zachęcam do kliknięcia w linki :)

4 komentarze:

 1. strasznie fajnie, że masz takie pasje, chcesz się rozwijać i w dodatku masz gdzie to robić ;-)
  a dobrych mówców jest niestety niewielu

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Natalia, ponownie bardzo dziękuje za miłe słowa. Pasja do rozwoju, zmieniania i poznawania nie tylko siebie ale i funkcjonowania ludzi żyła we mnie od dziecka. Od dziecka tez wiedziałam, w jakim zawodowo kierunku chce podążać...i fakt, to wspaniałe, ze sa takie miejsca, z których mogę skorzystać i ze zapraszają tam takich ludzi właśnie, których warto posłuchać :) choć sa i tacy, którzy nie sa warci poświęconego im czasu, niestety...

   Usuń
 2. Ja to się muszę życiem miasta zainteresować bardziej jednak, bo potem omijają mnie takie wydarzenia! ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Szczerze polecam :) dzieje sie dosyć dużo, tylko trzeba wiedzieć gdzie szukać, gdzie zaglądać :)

   Usuń