sobota, 2 lutego 2013

Wrocław.


Wrocław. miasto z którym wiąże się wiele moich wspomnień. Kiedyś bardzo chciałam tam mieszkać, nawet byłam w trakcie przeprowadzki, która niestety (a może i dobrze?) nie doszla do skutku.


żródło: FB


Po tym jak spędzałąm tam czas częściej doszłam do wniosku, ze chyba jednak nie jest to miejsce, w którym chciałabym zamieszkać na dłużej. Po jakimś czasie takich rozmyślań przeprowadziłam się do miejsca, o którym anwet nie myślałam, jak o potencjalnym kandydacie na nowe życie. 

Wrocław jest piękny, wiele miejsc wspominam pozytywnie. A Wy? Lubicie Wrocław?

5 komentarzy:

 1. Byłam kiedyś miesiąc we wrocławiu, a potem trzy miesiące w krakowie. Ani jedno ani drugie miejsce jak dla mnie nie nadaje się do mieszkania

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja uwielbiam Wrocław!!!! Spędzałam tam kilkakrotnie wakacje, dwa lata studiowałam.. I CHCIAŁABYM tam mieszkać! To moje miejsce, tam czuję się dobrze.

  OdpowiedzUsuń
 3. Chociaż nigdy nie wiem, co by było, gdybym jednak tam zamieszkała. Czy nie zatęskniłabym za ciszą, spokojem, zielenią i przestrzenią, której teraz mam pod dostakiem..:)

  OdpowiedzUsuń
 4. No cóż, ciężko mi odpowiedzieć krótko i zwięźle na powyższe pytanie, ze względu na ostatnie hity. Zawsze Wrocław był dla mnie magicznym miastem, w którym mogłabym mieszkać. Studia tam były moim marzeniem, niespełnionym.

  Ostatnio na hasło "Wrocław" mam alergię, a w głowie wylęgają się wulgaryzmy. Ze względu na "przeprowadzkę, która nie doszła do skutku".

  Lubię Wrocław. Serio. Lubię, ale miłości nie będzie.:D

  OdpowiedzUsuń
 5. byłam pare razy przejazdem we Wrocławiu
  i raz u znajomej, ze zwiedzaniem ładne miasto , jakoś emocjonalnie go nei odbieram

  OdpowiedzUsuń