środa, 27 lutego 2013

Jak wiele czasu potrzebuje Twoje ciało?

żródło: FB


Od jakiegoś czasu mocno zwracam uwage na to, czy kosmetyki jakich używam są naturalne. W dobie dzisiejszego konsupcjonizmu raczej trudno trafić na kosmetyki, które są w 100% naturalne. Nie oznacza to jednak, że nie zamierzam zwracać na to uwagi.


Bardzo dobrymi kosmetykami naturalnymi sa kosmetyki marki Alterra, na które wyłaczność miał Rossmann. Niestety z tego co wiem od pracowników tego sklepu, zrezygnowali ze współpracy. Prawdopodobnie dlatego, ze zainetersowanie tymi produktami było zbyt małe, żeby to było opłacalne. Świadomość ludzi nadal jest zbyt niska. Co ciekawe, w Niemczech w drogerii DM, można kupić naturalne produkty marki Alverde, które są bardzo, bardzo zbliżone składem do kosmetyków Alterra, nawet szata fraficzna skometyków jest podobna. Obie marki mają tego samego producenta, z tym wyjątkiem, że na Alverde wyłączność ma drogeria DM. W Niemczech kosmetyki amrki Alverde są wielkim hitem ale to też jest tak, że ludzie sa tam znacznie bardziej świadomi. 


A Wy? Za jakimi kosmetykami jesteście?

3 komentarze:

 1. no właśnie coraz częściej słyszę o naturalnych i zaczynam się zastanawiać co i jak
  choć przyznam, że zawsze patrzyłam na cenę, a nie na skład

  OdpowiedzUsuń
 2. To prawda, że ludzie w Polsce są mniej świadomi. Ja osobiście używam różnych produktów. Doskonale znam te z Alterry (nie wiem czy to tak się odmienia) i moim zdaniem są to dobre kosmetyki.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadzam się, choć z tego co wiem od pracowników Rossmanna mają zostac wycofane ze sprzedaży i to mnie baaardzo smuci :(

   Usuń