środa, 23 kwietnia 2014

Warsztaty "Stres w pracy-wróg czy przyjaciel?" Agnieszka Mościcka-Teske

Oczywiście jak warsztaty rozwojowe, to nie mogło mnie tam zabraknąć :) I chociaż było to jedynie odświeżenie mojej wiedzy (bo nie było tam niczego dla mnie nowego), to uważam, że warto było się tam wybrać.

Przede wszystkim prowadząca powaliła  mnie swoją otwartością, bezpośredniością i tym jak wiele z osobistych sytuacji życiowych w kontekście stresu nam powiedziała, a to są niezapomniane historie. Bardzo dobrze wspominam te zajęcia, głównie z powodu atmosfery jaką zbudowała prowadząca. Widać, że to bardzo świadoma siebie i swoich leków osoba, która przeszła własną psychoterapię. Tacy właśnie powinni być prowadzący, szczególnie na uczelniach i w szkołach. Zdecydowanie podnoszą jakość prowadzonych zajęć i sprawiają, że publiczność ich słucha....a wiedza zostaje w głowie :)

A Wy? Na jakie warsztaty chcielibyście pójść?

4 komentarze:

 1. Mnie te warsztaty trochę nie przekonują. Może dlatego że nie byłam jeszcze na żadnym konkretnym :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To radze spróbować. Choć czasami jest tak, ze faktycznie są beznadziejne, jak te z przedstawicielem allegro, o których pisałam wcześniej.

   Usuń
 2. ja jako też nie mam przekonania.
  a Ty tak z przekonania, czy obowiązki służbowe?
  mam wrażenie, że ostatnio masz dużo wolnego czasu...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi

  1. Na szkolenia, warsztaty i rożne tego typu chodzę z przekonania. W większości przypadków to coś daje. Czasami zdarzają sie zajęcia, ktore uważam za totalna stratę czasu ale jednak jest ich mniej.

   Poza tym większość rzeczy których robię nie dość, ze mnie interesują to jeszcze wykorzystuje je zawodowo wiec już chyba lepiej być nie mogło. Muszę sie stałe rozwijać, nie moge osiąść na laurach i to jest właśnie realizacja takiego działania.

   Z czasem jest tak, ze za dużo go nie mam, wręcz przeciwnie, uważam, ze za mało ale to wszystko zależy od organizacji i tego jak sobie poustawiasz życie. Sa rzeczy pilne i sa rzeczy ważne, istotne jest aby skupić sie na tym, co jest naparwde ważne dla Ciebie w życiu i to właśnie robic, wtedy nie ma sie poczucia starty czasu a nawet gdy ma sie bardzo mało tego wolnego czasu, to ma sie jednocześnie bardzo dużo satysfakcjiz podejmowanych działaniach.

   Poza tym sa okresy kiedy pracy jest bardzo dużo i sa okresy kiedy jest jej miej, to ciągła fluktuacja nie ma constans...

   Usuń