niedziela, 13 kwietnia 2014

Warsztaty kompetencji trenera biznesu-Aneta Murakowska, Creative Media

Jakiś czas temu dowiedziałam się o warsztacie od mojej dobrej koleżanki. Ponieważ bardzo zachwalała trenerkę, stwierdziłam, że pójdę ją zobaczyć w akcji :) Nie miałam żadnego nastawienia. Chociaż ufam mojej kumpeli, trudno mieć opinię o kimś na podstawie słów jednej osoby i to w dodatku o kimś, kogoś kogo się nie widziało. Ja nie buduje opinii o kimś w taki sposób.



Warsztaty okazały się być bardzo ciekawe. Trenerka Aneta Murakowska, zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie. Prowadzi firmę Creative Media a w jej ramach Szkołę Trenerów (która trwa około 8 miesięcy).
Mam ogromną nadzieję, że spotkam się jeszcze kiedyś z Panią Anetą i będę miała okazję poszerzyć swoją wiedzę :) Takimi właśnie ludźmi chcę się otaczać :)

A czy Wy korzystaliście kiedyś w usług trenera lub couch'a?

2 komentarze:

 1. Hmmm, nie korzystałam z usług trenera. Zawsze wiązało się to dla mnie z kosztami, a wiadomo - są ważniejsze rzeczy. Nie wykluczam jednak, że w lepszych czasach po to sięgnę. Ciekawe zajęcia zawsze są warte uwagi. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, zazwyczaj korzystanie z czyichś usług wiąże się z kosztami. Jak ktoś się kształcił kilka lat i daje komuś coś dobrego, niesie pomoc w rozwoju osobistym lub pomaga rozwiązać problemy, to nic dziwnego, że chce zarabiać :)
   Ja bardzo polecam takie usługi. Specjaliści tego rodzaju mogą pomóc nam bardziej niż sądzimy. Kwestia tylko znalezienia odpowiedniej osoby :) Warto :)

   Usuń