poniedziałek, 13 stycznia 2014

Koncert gongów, mis tybetańskich, bębnów afrykańskich... a to jeszcze nie wszystko :)

W ramach relaksu wybraliśmy się w sobotę na koncert do dobrze już Wam znanego Studio Namaste Yoga. Koncert był prowadzony przez Mandala Shamanic Soundsystem. Był to zupełnie inny koncert, w porównaniu do tych, na których bywaliśmy do tej pory. Przede wszystkim jednym z grających jest szaman, co dziś nie jest zbyt popularnym zajęciem, żeby nie powiedzieć, że kojarzonym z zabobonami :)
W każdym razie ludzie dopisali, koncert był dobry-nawet udało mi się zasnąć, co oznacza, że moje ciało i umysł znalazły się w głębszej fazie relaksu (ktoś leżący obok mnie zarzucał mi, że chrapałam-też coś!! )
Oto krótka fotorelacja:)Po koncercie można było zobaczyć wszystkie instrumenty z bliska i spróbować na nich zagrać, a wierzcie mi, że dźwięki wydawały przepiękne!
Bardzo ucieszyła mnie wiadomość o tym, że koncerty mają się odbywać cyklicznie min. raz w miesiącu!! :) Kolejny koncert już 8.02.2014!! :)

Mówi się, że bywanie na tego typu koncertach może nawet uzdrawiać, ponieważ dźwięki używanych intsrumentów mają bardzo dobry wpływ nie tylko na układ nerwowy człowieka. I myślcie sobie co chcecie ale od dzisiejszego poranka, zaczął mi spływać katar i pierwszy raz, od połowy grudnia mogę oddychać przez nos!! Jaki to jest komfort!!

Serdecznie zapraszam tych, którzy wierzą w lecznicze właściwości gongów oraz tych, którzy chcieliby zobaczyć, co to w ogóle jest :)

4 komentarze:

 1. Ale Ty kusisz tym wszystkim. Może uda mi się kogoś namówić na ten koncert i się wybiorę tego 8.02 :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kuszę tylko tym co dobre i sprawdzone:) a cena naprawdę nie jest wysoka, bo w cały, Poznaniu tylko kosztuje koncerty tylko, ze trwają godzinę a nie półtorej, jak tutaj :) a po koncercie można napić się herbatki i porozmawiasz ludźmi, oznacza kogoś nowego:)

   Poza m to naprawdę bardzo odpręża, ja takie sesje planuje raz w miesiącu :) kiedyś już tak robiłam i to się sprawdziło:)

   Także serdecznie polecam :)

   Usuń
 2. już kiedyś słyszałam o takim sposobie na koncert, ale jeszcze się nie skusiłam choć po Twojej notce jestem bliższa tej decyzji

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Natalia, naprawdę warto. Czasem nie doceniamy tego, co najprostsze:)

   Usuń