sobota, 5 stycznia 2013

Tu i teraz.

Kładąc się wczoraj spać miałam jedno marzenie-wyspać się wreszcie. Nie wstaję do pracy bardzo wcześnie i nie pracuję wybitnie dużo ale od kiedy jestem w tym miejscu czuję się zmęczona. Nie jest to związane z eksploatacją fizyczną czy intelektualną a z tym, że jak tam idę i patrze jak ci ludzie "pracują" to wszystko mi opada i przysłowiowa krew mnie zalewa.

Dlatego cieszę się, że dzisiaj się wyspałam, że Tajemniczy nie obudził mnie wychodząć z łóżka (co zdarza się bardzo często, gdy na nim siada by wstać, nawet wtedy gdy stara się robić to bardzo cicho by mnie nie obudzić). Potem gdy otworzyłam oczy z poczuciem wspaniałego wypoczęcia i widokiem słońca za oknem, Tajemniczy zaproponował spacer leśny. Stoi przede mną zupa mleczna (ryz na mleku, na który mam wielką ochotę)-skończę pisać, zjem i wybieramy się do lasu. Zrobię kilka zdjęć, mozę będzie nam dane zobaczyć sarny, porozmawiamy...Trzeba wykorzystać ten piękny dzień, jutro ma padać.

4 komentarze:

 1. czasami mamy po prostu zmęczenie organizmu, z wielu powodów, dobrze, że się wyspałaś ;-), dzień będzie piękniejszy

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, to fakt, szpacer był świetny, obiad mi bardzo smakował, a teraz wybieramy się mna film :]

   Usuń
 2. No to widzę, że bardzo fajny dzień za Wami. Pełen relaks i odprężenie, cudowny poranek i popołudnie, a z tego co tutaj czytam o i wieczór. Jaki film oglądaliście?
  Fajnie, że Wam tak dobrze razem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, wszystko o czym napisałaś się zgadza. Filmów widzieliśmy chyba z 5 ... ale nie specjalnie są to opcję, które bym polecała. Do gustu przypadł mi jeden, zrobiony na faktach "Girl Fight". Jednak dla mnie to nic nowego, ani nic o czym bym nie wiedziała, myślę, jednak, ze to dobra propozycja dla rodziców o ludzi, którzy pracują z młodzieżą, bo pokazuje, że nawet internet, jesli jest wykorzystywany w nieodpowiedni sposób moze być bardzo dużym źródłem zagrożenia dla życia...

   Też się cieszę, że tak nam dobrze razem...:]

   Usuń