poniedziałek, 28 stycznia 2013

Czytadło.Weekend minął mi w dużej mierze pod znakiem czytania. Chciałam skończyć czytać, szczególnie dwie pozycje, bo są pożyczone.

Jedna to praca magisterska mojej koleżanki na temat zarządzania zasobami ludzkimi (swoją droga, powinien ją sobie wbić do głowy nasz poprzedni szef).

Druga to pozycja pożyczona z byłej pracy (pisałam o tym, że można sobie tam wypożyczać książki, branżowe czasopisma albo filmy, jednak w tej ostatniej kategorii nie znalazłam niczego ciekawego) "Nowe wyzwania globalizacji. Podziały, homogenizacja i efekt motyla"Warszawa 2012) pod redakcją prof. Piotra Płoszajskiego.

Trzecia pozycja nie korciła mnie ze względu na to, że trzeba ją oddać ale dlatego, że byłam ciekawa czego nowego się dowiem. Nie dowiedziałam się bardzo wiele ale może dlatego, że dużo już wiem :] Jednak czytało mi sie miło, tym bardziej, że Monika Jurczyk to pierwsza personalna doradczyni w zakupach w Polsce (podobno). Książka "Bądź boska. Osobista stylistka radzi" to lektura przez krótą można przebrnąć bardzo szybko. Ładnie wydana, a i cena nie jest zbyt wysoka ( ok. 29,90zł). Atutem tej ksiązki jest to, że nie ejst tylko o ubraniach czy sylwetkach ale zwiera elementy motywujące. 


Natomiast dzisiejszy dzień, był bardzo pracowity-intelektualnie i fizycznie. Tak się nasiedziałam przed komputerem, że rozbolały mnie plecy. Na ten ból dobrze podziałałay moje dzisiejsze dwa treningi:D Miałaś rację Devinette było dzisiaj ciepło, ąz miło było iść z przystanku na siłownię:D


A Wam jak minął weekend?

2 komentarze:

  1. mi ostatnio jakoś brakuje czasu na czytanie, ale nie poddaje się, a weekend ojj bardzo intensywny jak zwykle

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Tak ja poza tymi pozycjami oczywiście nadal czytam w komunikacji miejskiej:D

      Usuń