sobota, 20 lipca 2013

Zaległości + zaproszenie! :)

Ostatnio zostałam zalana magazynami modowymi i plotkarskimi. O ile te pierwsze lubię i chętnie się w nie zagłębiam, tak te drugie przydają się jedynie do przeglądanie w wolnej chwili, np. w toalecie czy autobusie.

Jednak trafiłam na bardzo dobry numer czasopisma GRAZIA.Tematem z okładki był list Angeliny wysłany do New York Times (jeśli dobrze pamiętam) odnośnie decyzji jaką podjęła, po tym jak dowiedziała się o ryzyku zachorowania na raka piersi.Teskst młodej aktorki, co do którego nie pałałam wielką chęcią okazał się być całkiem dobry. Julia Pietrucha pisała o tym czy i kiedy warto wyprowadzić się od rodziców. Ciekawy, humorystycznie napisany i dobrze się go czyta-brawo Julia!


Pojawiły się tez bardzo ciekawe wywiady.
Jeden ze znaną aktorką, która jest pierwszą ambasadorką marki Bieledna-Edytą Olszówką. Aktorka pokazała jak ogromny dystans ma do rzeczy które dzieją się wokół ale także do samej siebie. Do tego dołączona jest przepiękna sesja fotograficzna,  w której Edyta wypadła wspaniale. Jestem pod wielkim wrażeniem.
Kolejny wywiad był przeprowadzony ze znanym plskim projktenatem Robertem Kupiszem. Zapewne niwielu z nas wiedziało wcześniej jak ciężkie było jego życie, że pochodzi z małego miasta, a modą zajął się bardzo późno, co wcale nie zablokowało mu możliwości odniesienia sukcesu.
Wspaniała rozmowa, pokazująca, że nigdy nie jest za późno, gdy w coś mocno wierzysz i potrafisz postawić wszystko na jedną kartę.

Kolejny wywiad dotyczył życia w rodzinie. W świecie, kiedy nie ma na nic czasu, trójka dzieci to ogromne wyzwanie. Z tym wyzwaniem podobno świetnie radzi sobie Kasia Bosacka, której program "Wiem co jem" uwielbiam. Kobieta  z poczuciem humoru, dużym życiowym luzem oraz świadomością swoich potrzeb.

Polecam Wam ten numer GRAZII, dużo czytania, ciekawi ludzie i naprawde wartościowa treść :)


A tak marginesie magazynów- w jednym z InStyle znalazłam małą wzmianke o tym, jak przepięknie są pakowane prezerwatywy we Francji. Firma się naprawdę popisała-i kto powiedział, że opakowania nie mogą zachwycać?A wszystkich chętnych, którzy chcą zrobić dzisiaj coś dla swego ciała, zapraszam do Pozania, do Jogi w Parku Starego Browaru. 1,5 h pracy z ciałem, z najlepsza joginką z poznania Ullą Wilczyńską-Kalak i to ZA FREE!! :)
Spotkanie dzisiaj o 10:00, koniecznie zabierzcie uśmiech i matę albo ręcznik :)

Źródło: FB


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz