piątek, 6 czerwca 2014

Fascynujący wykład o polskim rapie.

Wczoraj miałam okazje być na wspaniałym wykładzie. Zastanawiałam się, czy trafi do mnie ten przekaz, tym bardziej, kiedy wykład się zaczął.

Jednak dr Anna Zawadzka czytała (nie był to wykład mówiony tylko czytany, co mnie kompletnie powaliło, bo nie byłam nigdy na takim wykładzie, gdzie prelegent czyta z kartek) w bardzo ciekawy sposób, poruszając mnóstwo wątków, dotyczących kreacji i rozwoju rapu w Polsce.

To zachwycające jak pięknie, w sposób naukowy można mówić o tej muzyce :) A dyskusja na koniec wykładu...rety coś wspaniałego, równie ciekawa jak sam wykład!! Coś takiego uwielbiam. po takich wykładach zawsze mi przykro, że era studiów już za mną ( a nowa przede mną więc nie ma co się martwić ;) ).

Wykład odbył się na Uniwestytecie im. Adam,a Mickiewicza:
Jestem pod ogromnym wrażeniem! Wykład był fascynujący, w ogóle mam nadzieje, że Pani Anna zrobi bardziej aktualne badania, o których będę miała możliwość posłuchać w przyszłości (dobrzy, gdyby nie była zbyt odległa). A Wy? Przeżyliście ostatnio coś fascynującego?

2 komentarze:

  1. moja codzienna fascynacja to zbieranie uśmiechów Ninki :) to fascynujące jak dziecko zaczyna reagować na najbliższych :)

    OdpowiedzUsuń